חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

ליווי קבוצתי | 7 מפגשי זום לגילאי 2-8

מחזור קיץ נפתח ב - 26/06/24 ימי רביעי 20:30 שעון ישראל הרשמה מוקדמת עד 15/05/24

ליצירת קשר עמוק ותקשורת אמיתית עם הילד

בואו ללמוד איתי איך לבסס שגרה הרמונית ולהיות ההורה שרצית, גם ברגעים הכי קשים

יש לך את הכוונות הכי טובות בעולם, אבל משהו בדרך משתבש לו. בכאוס היומיומי בבית יש יותר מדי צעקות ומעט מדי הקשבה או שיתוף פעולה. הערב פוגש אותך בהתשה מוחלטת. הסמכות ברצפה, האנרגיות ממך והלאה, וברור לך שמחר הולך להיראות בדיוק אותו דבר.

כשנבין את אלו, ניתן לו מתנה אמיתית: מערכת יחסים עמוקה, אדמה יציבה שתלווה אותו חיים שלמים לשגשוג במלוא הפוטנציאל שלו

למי התכנית מתאימה?
 • למי שמבינים שהילדים שלנו גדלים לתוך עולם שונה בתכלית מזה שבו אנחנו גדלנו.
 • שהורות היא תהליך למידה בלתי פוסק.
 • שיש בו גם כאבים ונפילות.
 • לאלו שמוכנות לפתוח את הלב לשינוי אמיתי.
 • לפתח את הגמישות ההורית והיצירתיות (שתי מיומנויות קריטיות, אגב, שהילד ילמד ממך לחיים כמבוגר).
 • למי שמוכנים להשקיע שעה וחצי בשבוע, 32 שקלים ביום, למשך 7 שבועות
 •  כדי לחיות חיים טובים יותר עם האנשים שאנחנו הכי אוהבים.
למי התכנית פחות מתאימה?
 • למי שמחפשים מתכונים, שיטות, טיפים מנצחים ופתרונות זריזים.
 • שלא פנויות לתהליך של שינוי בעצמן (ולא של הילד).
 • שמחפשים הורות בלי קונפליקטים ורגשות לא נעימים.
 • שרוצות לשנות וליישר את הילד בהתאם לציפיות מסביב.
מה תקבלו בקורס?
1

ידע וכלים פרקטיים להגברת שיתוף הפעולה וההרמוניה בבית, להפחתת תסכול, להתמודדות עם קונפליקטים בצורה מיטיבה ובונה.

2

יכולת להתקרב אל הילד, להבין מה מניע אותו. להיות הורים מובילים ולעזור לו לנתב את דרכו בחיים, תחילה בעזרתכם ובהמשך בכוחות עצמו.

3

הבנה מה עומד בדרכנו להיות ההורים שאנחנו רוצים להיות. איך לחזור להובלה של הילד. איך להיות שם קודם כל בשבילנו, גם בתנאים הכי מאתגרים שיש. 

4

תעברו איתי תהליך הדרגתי ועמוק, כזה שיעשה
שינוי אמיתי לטווח הארוך. אין כאן קסמים ומתכונים, אלא תרגול חשיבה וכלים שיעזרו לך לצלוח כל אתגר ודילמה הורית בעתיד.

איך זה עובד?

 • 7 שיעורים שבועיים של שעה וחצי בזום
 • הקלטה תישלח 24 שעות מתום השיעור
 • גם סיכומים כתובים, שעושים המון סדר וזוכים לתגובות נלהבות
 • קבוצת ווטסאפ לתמיכה ותרגול בין השיעורים
 • השתתפות הורה נוסף ללא תוספת תשלום
סילבוס ומטרות הקורס

בטווח הקצר: להעניק לכם הבנה מעמיקה לגבי הצרכים הרגשיים של הילדים, לצד כלים פרקטיים ליישום בשגרה ובזמנים קשים.
בטווח הארוך: לקבל ביטחון הורי ולהשיג הובלה וסמכות מתוך חיבור, שהוא הכוח הגדול ביותר, הכוח האמיתי והיחידי שיעמוד במבחן הזמן בתור הורים.
אני כאן כדי לעזור לך להיות ההורה שתמיד רצית להיות.

מפגש 1

סמכות מבוססת חיבור, היקשרות וצרכים בגיל הרך, פירמידת השגשוג הרגשי על בסיס מדעי המוח

מפגש 2

יצירת שיתוף פעולה מתוך חיבור ומוטיבציה פנימית, התמודדות עם קונפליקטים

מפגש 3

תקשורת מקרבת בשגרה ובתוך סיטואציה משברית: גבולות, רגשות, צרכים, פרשנות

מפגש 4

עצמאות, ביטחון, התפתחות וצמיחה – הכלים שהילד ייקח איתו לחיים כמבוגר

מפגש 5

תקווה, אופטימיות, חוסן נפשי ומסוגלות – כדי שהילד שלנו יפרח וישגשג גם במצבים קשים

מפגש 6

אכפתיות, התחשבות, נתינה, מערכות יחסים נוספות: יחסי אחים, משפחה מורחבת ועוד

מפגש 7

מסכים, זוגיות והורות, פרידות, החיים בתקשורת בחיבור

מחיר כולל בונוסים בשווי 514 ש"ח:
עד 7/5 1200₪
עד 15/05 1400₪ 
עד הפתיחה ב 26/06–1585₪
תמיכה בווסטאפ מרגע ההרשמה
*תיתכן דחייה של מספר שבועות בפתיחת התכנית

נשמע מעולה, אשמח להירשם

**בונוס 1**
מפגש זום אישי 1 על 1 – ליישום במועד לבחירתך מרגע ההרשמה ועד שבוע אחרי סוף הקורס
בשווי 385 ש"ח – ללא תשלום

**בונוס 2**
מדריך הוידאו יחסי אחים
הכולל 5 סרטונים + חוברת סיכום ותרגול
בשווי 129 ש"ח (תכל'ס הוא שווה הרבה יותר, זה ממש מיני קורס) – ללא תשלום

"ישבתי עכשיו להקשיב שוב לכל הסרטונים מההתחלה…למדתי המון ויצאתי עם הרבה חומר למחשבה (עדיין מנסה לעכל הכל) וגם עם כלים פרקטיים…תודה רבה!!"

"תודה רבה על המדריך הזה, ממש בא לי בול. כבר תקופה אני מחפשת משהו כזה בנושא של אחים"

"ממש תודה על הכלים החשובים והסרטונים הקצרים והקולעים"

"את מעבירה את זה כל כך נגיש וקל לעיכול…נעים, מדויק, שאי אפשר שלא להתחבר"

שאלות ותשובות

לקורס נפתח חדר עם לינק קבוע. ניפגש בלייב פעם בשבוע לשיעור אינטראקטיבי. זוהי לא הרצאה, אלא שיעור עם השתתפות פעילה, תרגילים ומקום לשאלות לאורך כל השיעור. המטרה היא שזה לא ישאר בגדר ידע תיאורטי, אלא יירד לרמת הפרקטיקה ויתאים לבית שלך.

זה קורה לא מעט ולא מהווה בעיה כי כל השיעורים מוקלטים ונשלחים אליך למחרת ביחד עם סיכום כתוב של השיעור. יש לנו משפחות שגרות באזורי זמן שונים, וגם משפחות מישראל, שעברו ככה קורסים שלמים. ההמלצה שלי היא כן להשלים כמה שיותר סמוך למועד השיעור (לנעוץ ביומן!), ולעקוב בווטסאפ.

ייחודה בראיית העומק של מה שנמצא מאחורי המילים וההתנהגות של הילד. עד היום התבססנו על גישה שמתמקדת רק בקצה הקרחון, לא ידענו מה קורה בשורש הדברים. כיום, תודות למחקרי המוח, אנחנו יודעים כיצד פועלת המערכת הרגשית במוח, ואיך היא משפיעה על המוח החושב. אנחנו מבינים טוב יותר מהם הרגשות והצרכים שעומדים בבסיס כל פעולה אנושית, מה שמאפשר לנו כלים אוניברסליים להתמודד עם כל סיטואציה ואתגר.
אני מאוד מאמינה באינטגרציה בין עולמות: הגישה שלי משלבת תקשורת מקרבת, היקשרות ושורשיה, פסיכולוגיה חיובית. לכך נוספים תכנים שאני אוספת מעולמות אחרים כמו מדעי המוח, פגיעות, רילוקיישן, שינויים ומעברים, מונטסורי, מיינדפולנס ועוד.
ייחודה של תכנית הליווי שלי הוא בשילוב התיאוריה ההיקשרותית, שנתפסת לפעמים אידיאליסטית וקשה ליישום, עם תקשורת מקרבת, שעוזרת לנו לחמול על עצמנו, לתת מקום לקושי ולפעול מתוך חוויות הצלחה.
הניסיון והידע שלי הופכים את הקורס למשהו גדול יותר מסך כל חלקיו.

לגמרי! נלמד את כל מה שחשוב מאפס, זה יאפשר לך בהדרגה להיחשף לשפה החדשה. ואם יש לך כבר רקע כלשהו בגישה, תוכלי להעמיק ולתרגל בנקודות היותר מאתגרות ליישום. הקורס בנוי ככה שהוא נותן מענה גם למתחילות וגם למי שכבר צועדת בדרך (יש לא מעט הורים שחזרו עליו פעמיים וגם שלוש כי דברים משתנים לאורך הזמן, ולפעמים צריך תזכורת.
מה שמזכיר לי: זו גישה ולא שיטה, אין כאן מתכונים וגם לא טריקים שיעבדו לכולם בכל סיטואציה. יש עבודה תהליכית על מערכת היחסים, ומקום לתהליכי הבשלה מוחית של הילד, במקביל לעבודה על עצמנו.
אבל היי, עוד נדבר על זה בהמשך.

יחס אישי ומקום לשאלות הם המפתח ללמידה אמיתית מבחינתי, ולכן אני מקפידה על קורסים של גג 15 משפחות (נדיר שכולן מחוברות באותו הזמן).

הקבוצה היא המקום הבטוח שלך לפרוק קודם כל. זו הכתובת לשאלות, פידבקים, עצות ותרגולים. במהלך השבוע אני שולחת תכנים כמו לינקים לסרטונים, פוסטים רלוונטיים לנושא השיעור ועוד.

אין שום חובה להשתתף בקבוצת הווטסאפ! זה גם ממש בסדר אם את מעדיפה שלא לעקוב, ניתן לעבור את הקורס בצורה שלמה גם בלי לכתוב בה. ההמלצה שלי היא כמובן כן להשתדל להשתתף, לשתף ולתת פידבקים, כי זה מנבא חזק לשינוי אמיתי. כך או כך, פעם בשבוע חשוב לי לשמוע ממך ולראות איפה דברים עומדים, ככה שאני מבטיחה ליצור קשר במידה ולא נשמע ממך בקבוצה.

המלצות

יערה, אמא לשלושה
קרא עוד
"דניאל, אני כל כך שמחה שסוף סוף הגשמתי לעצמי חלום והשתתפתי בקורס שלך! שנים שהתכתבנו ורציתי ולא הצלחתי למצוא זמן ועכשיו אחרי שסיימנו אני קצת כועסת על עצמי שלא עשיתי את זה קודם. השינוי שחל בביתנו מאז שהתחיל הקורס הוא חד משמעי ואפילו הבן זוג חיכה כל שבוע שיגיע הזמן למפגש שלנו. תמיד עם חיוך, רוגע ורצון לעזור ולחולל שינוי, בזכותך הבנו שהיחסים עם הילדים, האוירה בבית והקשר בין בני המשפחה הוא הדבר שהכי חשוב לנו ומה שלימדת אותנו עוזר לנו להגיע לרגעי הרמוניה שלא חשבתי שנצליח להשיג. תודה רבה על הכל!"
סיוון, אם לשניים
קרא עוד
"הקורס עזר לי לזכור את הרכות והעיניים הטובות ברגעים המאתגרים. להאמין שאפשר להשתנות...השילוב בין תקשורת מקרבת לניופלד הוא אדיר, דניאל נותנת את הנשמה שלה לכל מי שנרשם, היא דואגת להמשיך וללמוד ולעדכן בידע עדכני ביותר מהתחום…הזמינות שלך לשאלות, ההומור בשילוב עם האמפתיה - זה הקסם שלך".
הדס, אמא לשניים, ניו זילנד
קרא עוד
"סיימתי אתמול את סדנת 'הורים בשפה' המעולה של דניאל, סדנה של 7 מפגשים אונליין, ואני לא יודעת מאיפה להתחיל בכלל. הידע של דניאל עמוק והיא מעבירה אותו בצורה מאוד יסודית. את השינוי לטובה ביחס שלי לילדים ולבן הזוג אני מרגישה החל מהשיעור הראשון, ואני ממשיכה לראות את אדוות השינוי מצטברות להן. אני יודעת שיש לי עוד הרבה עבודה לעשות ושהכלים שקיבלתי שווים זהב. מומלץ ביותר."
שירה ואמיר, הורים לפעוט, תל אביב
קרא עוד
ממליצה בחום מכל הלב על הקורס של דניאל, קיבלנו כלים לחיים, שילווי אותנו לתמיד, למדנו המון, והכל עם חיוך אופטימיות ואינסוף סבלנות של דניאל. היא תמיד יודעת מה לומר ומתי, מלווה לאורך הקורס גם בוואטס אפ, ובתקופה כזו של חוסר ודאות, עידן הקורונה, הכלים שקיבלנו מהקורס הם פרייסלס. תודה דניאל את מקסימה <3 ומוכשרת ויודעת איך להעביר את המסרים בצורה הכי נעימה ומעמיקה שיש. מודים לך המון! את מדהימה! עזרת לנו המון וממשיכה עד היום להיות נוכחת, לייעץ ולתמוך. הבחירה בך הייתה כל כך מדויקת. יש לך אנרגיות נדירות, רוגע ויכולת לגרום להורים להרגיש הרבה יותר טוב ובטוחים בהורות שלהם. למדנו ממך (וממשיכים) המון!"
לימור, אמא לארבעה
קרא עוד
"בתקופה שקדמה לקורס הרגשתי בודדה בגישת החינוך וזה הציף המון מתחים זוגיים, חשתי תסכול מההתנהלות היומיומית בבית. שכחתי איך להתחבר לעקרון המנחה שאני אחראית לצרכים שלי. העקרונות היו ידועים לי, אך התנתקתי מהם, לא באמת הצלחתי להחיות אותם בתוכי, כאילו היו כללים שמישהו החליט בשבילי ולא הצלחתי לאמץ אותם, להפוך אותם לשלי. דניאל תמיד הדהימה אותי עם האנרגיה שלה, יש לה יכולת מופלאה לראות את הדברים שמעבר למילים, את הפשטות בהבנת השינויים הקטנים האלה, שתמיד נראים לי מובנים מאליהם, אצלה הם המון! אלו הסיבות העיקריות שבגללן בחרתי להיות חלק מהקורס שלה. ככל שהקורס התקדם, גיליתי איזו כמות ידע עצומה מועברת בפשטות, והדוגמאות מוכיחות לי שוב ושוב ושוב עד כמה שהדברים הקשים הם די פשוטים הלכה למעשה, וכל מה שצריך לשנות הוא את הלך הרוח. כשאני הייתי עסוקה בתוצאה היא הסתכלה על התהליך, על החשיבה, התובנות וזה המון עבור מי שמרגיש בדידות.המפגשים האלה הרגישו לי כמו טיפולים אישיים, הרגשתי שיש לה מקום להקשיב למה שעובר עלי, גם בשיעורים וגם בכל זמן אחר. התזכורות למה שלמדנו בשיעור ואיך ליישם אותם עזרו לי מאוד להכניס את שיעורים ליומיום, כי במילה אחת היא הזכירה לי את המחשבה ש׳אני פה בשביל שיהיה לנו טוב ונעים יחד, כמשפחה׳ כבר למדתי איך עושים את זה- ועכשיו ניישם. אני ממליצה בחום על הקורסים שדניאל מעבירה."
גליה, אם לשלושה, ירושלים
קרא עוד
"סוף סוף עשיתי את מה שמרגיש לי נכון. ההבנה שאגרסיה היא תסכול בגלל צורך שלא נענה - אני נזכרת בזה לאורך היום וזה פשוט מציל אותי מאיך שהייתי מגיבה פעם".
לימור, אמא לשלושה, צפון
קרא עוד
"שיחה אחת. שיחה אחת איתך וכבר הסופ"ש שלנו נראה אחרת. שניה לפני שנכנסנו לסחרחרה הרבה יותר גדולה...את פשוט היית שם. הכל היה הרבה יותר רגוע, הסערה נרגעה, הים שוב שקט".
מור, אמא לילד, צפון
קרא עוד
"עלית על העניין בחצי שעה, ממש לא חשבתי על זה ככה קודם. רציתי רק לשמח אותה ולעזור לה. במקום זה אתמול ישבתי איתה על הרצפה ואמרתי לה שאני אוהבת אותה. היא קמה תוך דקה כמו קסם".
רעות, אמא לשניים, פלורידה
קרא עוד
"הרבה פחות אגרסיה בבית, ממש מרגישה שאני מצליחה לתת להם יותר רוך וחום. נתת לי אמונה בתהליך וידיעה שהכל יכול להשתנות..אנחנו נעבור את זה ביחד".
יעל וערן, הרצליה, הורים לשלושה
קרא עוד
"יש שיפור ניכר בבית ספר. גם אצלי יש הרבה יותר חיבור איתה, אני מצליחה להכיל ולא לכעוס, לא להיות מיואשת אלא לזכור שזה עכשיו וזה יעבור...היא הייתה עייפה ומוצפת ואמרה לי להכל "לא", הצלחתי להפוך את זה לטובה תוך חצי שעה. היא הייתה כל כך עייפה ומסכנה שהסתכלתי עליה ובאמת באמת ראיתי אותה"
נעם, אב לשניים
קרא עוד
"מדריכה שאכפת לה, אינטליגנטית, רהוטה, ידענית ובעיקר מחוברת למציאות. הסדנה של דניאל פותחת אפשרות להתקרב, לחמם את היחסים בכל הסוגים ולהתקרב לילדים יותר וגם לעשות את החיים יותר נעימים וקלים בהרבה סיטואציות מורכבות. מומלץ!"
רותם, אמא לשניים, פלורידה
קרא עוד
"זהו הגעתי לנחת! הגעתי לזמן בו אני מרשה לעצמי להתבונן פנימה ולהגיד תודה, תודה על המקריות או על האי מקריות שנתקלתי בפוסט שלך. תודה על ההכוונה, ההקשבה, המראות, ההכלה, האמפתיה והבסיס האיתן. בעיקר התודה על הכלי העצום שהענקת לי, תודה על היכולת לקדם תקשורת, להעריך תקשורת, להתחבר ופשוט להיות נוכחת. נתקלתי בפוסט של דניאל בעודי צועדת ברחבי תל אביב עם גט לג, מוצפת מהבוקר שהיה עם קטן בן שנתיים ואח קטן שהצטרף בן 3 חודשים, מוצפת מדמעות, מוצפת מחרדות, מוצפת מהרעש התל-אביב, מוצפת מהמחשבה מפני העתיד. רק רוצה שמישהו יראה אותי ויחבק אותי חזק ויגיד לי שהכל בסדר, את לא גרועה כמו שאת חושבת שאת! תחילה כמו כל ההתחלות היה ספק, אבל הספק מהר מאוד נגוז והכל התחיל להתבהר ולהתייצב. השפה התחילה להדבר בבית, וההבנה כי הגדול בן השנתיים עושה בעדו ולא עושה נגדי קיבלה משמעות עצומה. תודה לך על כלי עצום, תודה לך על זה שגרמת לי להבין שהכל יציב ותמיד אפשר לבנות מחדש! ממליצה בחום להרשם לסדנה הקרובה, אתם תודו לעצמכם על זה!"
סיגלית, אמא לשניים, ניו יורק
קרא עוד
" סיימתי את הקורס של דניאל לפניי כמה שבועות ומאוד מרוצה מהתוצאות, השעות שלי לא כל כך הסתדרו, אבל תמיד היתה הקלטה של השיעור וליווי צמוד של דניאל שענתה על כל שאלה שלי בוואטסאפ ובמהירות. למדתי המון מהידע הרחב של דניאל, ובמיוחד המענה האישי לכל מצב שנוצר עם ילדיי. לדניאל היתה תשובה לכל בעיה שנתקלתי בה, ונתנה המון דוגמאות איך לפתור את "הבעיה" שבעצם לא ממש בעיה, רק למידה דרך התגובות שלנו. תודה רבה דניאל, הבית שלנו יותר רגוע."
אמא לילד, דרום
קרא עוד
"דניאל היקרה, מלאת האנרגיות והויטאליות, יודעת להדביק בחיידק ההורות המודעת. מספקת פרקטיקה שמאירה את היחסים עם הילדים בהתבוננות מעמיקה וישימה בו זמנית. מעניקה כלים שעוזרים ביום יום ליחסים טובים ומהנים יותר- עם הילדים, עם הקרובים ועם עצמך. תודה רבה"
לירז, אמא לשניים, מרכז
קרא עוד
"אני והחצי עשינו את הסדנה המקוונת של השפה להורים עם דניאל האדירה. היא באמת משו. מקרבת במלוא מובן המילה. העברת הנושאים, ההקשבה, הרצון והיישום של ״השפה״ דרך חוויות היום יום שלנו כהורים (וגם כבני זוג) היו כל כך משמעותיות ומלמדות מצידה. חיזקנו את ה״אני״ ההורי שלנו ולקחנו כצידה לדרך עוד שני כלים חשובים- אחריות הורית (לא אשמה!) ונח״ת, הרבה נחת"
קארין, אמא לשניים, קיבוץ בצפון
קרא עוד
"לי אישית הסדנה הזאת הגיעה אליי כישועה. בדיוק נולד אח קטן והתא המשפחתי השתנה. הרבה טנטרומים של הגדולה, חוסר הבנה של מה קורה למשפחה שלי ... למדתי המון...בעיניי זו מתנה לך כאמא ולתא המשפחתי . השתדלתי ליישם כמה שאני יכולה והתוצאות ממש הגיעו מהר וזה כייף ... הבית נהיה הרבה יותר רגוע מאז שהתחלתי את הקורס ואני מתכוונת כמובן להמשיך וליישם . בנוסף , לא פחות חשוב - הזמינות והיחס האישי של דניאל הוא מדהים! השתתפתי בהרבה סדנאות אבל לא ראיתי אף פעם כזאת מסירות ואכפתיות כזאת גדולה! אז פה זה המקום להודות לדניאל על העזרה , היחס החם והאכפתיות האין סופית! אני כ"כ שמחה שהשתתפתי בקורס שלך. ממליצה ממליצה! שווה לכם ממש"
הקודם
הבא

מחיר כולל בונוסים בשווי 514 ש"ח:
עד 7/5 1200₪
עד 14/05 1400₪
עד הפתיחה ב – 26/06 1585₪
תמיכה בווסטאפ מרגע ההרשמה
*תיתכן דחייה של מספר שבועות בפתיחת התכנית

נשמע טוב? ההרשמה מכאן:

 
מדיניות ביטולים:

* עד חודש ממועד תחילת הפעילות – זכאות להחזר מלא, או לבחירתך זיכוי מלא לשימוש עד 6 חודשים ממועד הביטול.

* עד שבוע ממועד תחילת הפעילות – זכאות להחזר בסך 75% על התשלום, או לבחירתך זיכוי מלא לשימוש עד 6 חודשים ממועד הביטול.

* עד 48 שעות ממועד תחילת הפעילות – זכאות להחזר בסך 50% על התשלום או זיכוי בסך 75% לשימוש עד 6 חודשים ממועד הביטול.